Get Adobe Flash player

By zobaczyć szczegółowo badania wody z urządzenia Aqua-Lyros kliknij na jeden z poniższych linków lub w lewym menu pod zakładką "Badania"

 

>>> Kryształki wody z aktywatora Aqua-Lyros fotografowane metodą Masaru Emoto <<<

 

 

>>> Wpływ wody aktywowanej biologicznie na dżdżownice <<< 

 

 

>>> Badanie doktora Korotkova <<<  

 

 

>>> Woda z Bispingen <<<

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wpływ wody aktywowanej na organizm ludzki wraz z badaniami lekarskimi w okresie 30 miesięcy od jej spożywania.

 

Poniżej przedstawiona jest diagnoza dla pacjenta, która została wykonana w grudniu 2008r (wybrane fragmenty):

 

 

Pacjent od grudnia 2010r zaczął spożywać wodę z aktywatora Aqua - Lyros i oto wyniki badań po 30 miesiącach od tego momentu:

 

 

Dalsze wyniki analiz:

 

Badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Wszystkie wartości mieszczą się w normach.

 

Zdjęcie USG pęcherzyka żółciowego, wątroby oraz lewej nerki po 30 miesiącach spożywania wody aktywowanej. Wynik prześwietlenia jest pozytywny:

 

 

"Jestem szczęśliwy, że nie zdecydowałem się na za proponowany mi zabieg operacyjny w 2008r i uważam, że była to trafna decyzja.  Spożywanie wody z aktywatora Aqua – Lyros przyczyniło się do znacznej poprawy mojego zdrowia czego potwierdzenie możecie znaleźć Państwo w wynikach badań lekarskich. Z perspektywy dwóch i pół roku, zakup aktywatora Aqua – Lyros to był „strzał w dziesiątkę” i polecam szczerze każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy zdrowotne, ale również jako doskonałą profilaktykę przed wszelkimi problemami ze zdrowiem."

Krzysztof