Get Adobe Flash player

 8 sierpnia - Dzień Pszczół

 

Wkład firmy w przyczynianiu się do ochrony pszczelego środowiska podyktowane jest działaniem opartym na non profit

 

Otrzymasz od Atara Golden wodę z Aktywatora Aqua-Lyros ZA DARMO  w zależności od wielkości pasieki.

Zachęcam do pobrania wody i przetestowania, podobnie jak zrobił to pszczelarz Fritz (wypowiedź poniżej).

Zapraszam, dzwoń 22 722 36 60.

Pamiętaj! Musisz zabrać własne pojemniki do wody spożywczej.

 

 

 

Fritz Rathsack (pszczelarz)  

 

 

 

 

 

Mam teraz 67 lat. W wieku 35, zdałem egzamin jako pszczelarz. Pracowałem jako pełnoetatowy pszczelarz odkąd pamiętam. Kiedy byłem w wieku tzw. produkcyjnym, dbałem o 200 uli naraz. Ograniczyłem tą liczbę do 40 ze względu na ogromną ilość pracy i na niektóre dolegliwości związane z moim wiekiem. Jestem obecnie na emeryturze. Około rok temu kupiłem aktywator wody Aqua Lyros zaprojektowany przez Petera Gross’a. Od tego czasu moje pszczoły piją tylko wodę Aqua Lyros. W ciągu trzech pierwszych dni po zamianie na wodę Aqua Lyros zauważyłem znacznie większą liczbę pszczół niż zwykle buczącą przed ulem. Będąc ekspertem w tej dziedzinie przez prawie 40 lat doświadczeń, byłem bardzo zdziwiony tym zupełnie nowym doświadczeniem. Nigdy nie widziałem czegoś takiego. Ponadto, pszczoły pracowały o wiele bardziej intensywnie niż kiedykolwiek przedtem. Ponieważ nie chciałem zbyt dużo pracy, zdecydowałem, że usunę 10 z 40 uli, teraz mam 30 uli.

Niemniej jednak, ilość wyprodukowanego miodu z 30 uli jest większa niż z poprzednich 40 uli. Ponadto, jakość miodu jest doskonała, dużo lepszy smak i idealnie zawiesista konsystencja. Muszę powiedzieć, że nigdy nie doświadczyłem czegoś podobnego w moich ponad 32 latach pracy jako zawodowy pszczelarz.

Zacząłem nazywać moje pszczoły - "turbo pszczoły".

Później zainstalowałem rurociąg – poidło z wodą Aqua Lyros bezpośrednio do 30 uli w celu zapewnienia pszczołom wody z Aktywatora w czasie pobytu w ulach, żeby nie musiały pić rosy lub kropel deszczu. W dniu, kiedy zainstalowałem rurociąg spostrzegłem jeszcze większy wzrost poziomu aktywności pszczół. Takiego nie doświadczyłem nigdy wcześniej. Dla mnie jest to oczywisty dowód, że woda z Aktywatora Aqua Lyros jest bardzo naładowana korzystną energią.

Pszczoła potrzebuje około 2 minut żeby przelecieć 1km. Około 8 minut żeby wrócić do ula z nektarem.

Żeby wyprodukować 500g miodu, musiałyby latać wokół ziemi 3,5 razy = 140.000km.

Od świtu pszczoły pilnują wejścia do ula przed osami. Jeżeli pszczoły są słabe może się zdarzyć, że osy wlecą do ula i wszystko zniszczą. Pojedyncza osa, której udało się dostać do ula w ciągu dnia zazwyczaj ucieka. W przypadku całych roi toczy się walka, która jest kwestią życia lub śmierci. W większości przypadków osom ostatecznie udaje się uciec, z wyjątkiem dwóch lub trzech na dobę. Zwykle znajduję też martwą pszczołę na taśmach przed ulami. Dzięki wodzie AQUA LYROS pszczoły stały się na tyle silne, że teraz znajduję trzydzieści lub więcej martwych os leżących na pasach przed wejściami. Nigdy nie doświadczyłem czegoś takiego w ciągu tych lat, co pojawiło się przy stosowaniu wody Aqua Lyros.

 

Zgadzam się z na opublikowanie moich doświadczeń.

 

Fritz Rathsack